Sunday, July 5, 2009

[...]*


---
*) Ustawa o zakazie wiązania wirtualu z realem.

6 comments:

Ada said...

Wyjaśnij, proszę, mnie zapracowanej - przez ostatnich parę dni miałam jeszcze mniejszy kontakt z mediami niż zwykle. Jaka ustawa? Daj jakiś link - nie wiem o co chodzi, ale już mi się to nie podoba...

PAK said...

Powinienem poczekać z tym zdjęciem i tym tytułem chyba do pierwszego kwietnia, ale jakoś ciągnęło mnie do publikacji wcześniej.

Ada said...

No świetnie ;) Nie myśl, że zrozumiałam to dosłownie ;) Pomyślałam, nie wiem czemu, że chodzi o jakieś ograniczenia w publikacji zdjęć robionych 'prawie legalnie' w muzeach, zabytkach i takich tam. Sam wiesz, jak absurdalne są czasem przepisy. Moje witraże z Towarzystwa Lekarskiego, etc. to wszystko zapewne nie powinno nawet ujrzeć światła dziennego. Albo Ogród Botaniczny - można robić zdjęcia 'wyłącznie na użytek własny'. Co prawda dostałam od nich ostatnio bardzo miłego maila z podziękowaniem 'z urzędu' za propagowanie Ogrodu, więc niepotrzebnie się obawiam :)
No nic, udało Ci się ;)

m_m said...

Zdjęcie bardzo tajemnicze:)

basia.acappella said...

Coś takiego?! Kto lobbował za tą ustawą, kto za tym stoi? Znów jakaś Jakubowska czy inna polonistka spod ciemnej gwiazdy?!

Niniejszym powołuję komisję śledczą!!!... Do zbadania!...

basia.acappella said...

;D...

Blog Widget by LinkWithin